Trochę zardzewiało tu znów nad czym w sumie ubolewam, no ale co, priorytety i inne takie…

Moją głowę zaprzątają obecnie głównie zbliżający się trzeci rok studiów, praca, ta obecna i przyszła, oraz, brzmiąc bardziej górnolotnie, rozkminy pokroju Skąd przyszliśmy? Kim jesteśmy? Dokąd idziemy?, czyli kwestia dalszego życia o którym muszę nieco poważniej myśleć czy najzwyczajniej sprawy prywatne. Wygląda to różnie, ale to akurat osobny temat. Wracając..

W sumie ciężko mi mówić o planach, bo wydaje mi się, że już przestałem trochę planować, przynajmniej takie, wiecie, projekty(?), ale mam w głowie tekst o umowach śmieciowych i moich doświadczeniach z tym związanych, a mimo dość krótkiego czasu od skończenia szkoły średniej coś tam na ten temat liznąłem z czym czym chciałbym wyjść dalej, a parę osób ponoć chciałoby o tym przeczytać czy tam chciałoby nawet żebym o tym napisał. I tu dotykamy kolejnej kwestii.

Nie chciałbym robić z tego jakiejś większej akcji, ale mam zamiar wyjść z tą stroną nieco bardziej z zakorzenionego w grach multi undergroundu, na rzecz nieco bardziej… mnie jako mnie. I nie, nie strzelę sobie imienia i nazwiska w domenie ( ), ale no chciałbym zrobić z tej strony trochę bardziej personalne portfolio, powklejać parę linków co niesie za sobą pewne oczywiste następstwa. Póki co luźne plany, badanie gruntu, zobaczymy.

Chyba niewiele więcej mogę dodać atm. Jakby coś jestem i myślę, że jeszcze trochę pobędę. Tyle.